| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal +ABS |
| Renk | kırmızı |
| Vakum pompası | 2L/s |
| Güç | 220V, 50Hz |
| Giriş gücü | 750W |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Silindir kapasitesi | 10kg |
| Makine boyutu (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| makine rengi | Gri |
| Başvuru sahibi | Hibrit ve elektrikli araç uyumlu |
|---|---|
| renk tonu | Gri |
| Kurtarma | %65'ten fazla |
| görüntüler | 7 dişli ekran |
| Kapasite | 18 kilogrand |
| Soğutucu | 1234yf |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Soğutucu | R744(CO2) |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18kg |
| Makine Rengi | Koyu gri |
| Soğutucu | R744(CO2) |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18kg |
| Makine Rengi | Koyu gri |
| Renk | OEM |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R1234Yf |
| için uyumlu | Araç |
| Filtre yeteneği | 100kg |
| vakum | 375W |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
|---|---|
| Kabine Modu | Metal + ABS |
| İşlevleri | geri dönüşüm |
| Görüntüleme | 4.3 "TFT Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Görüntüleme | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| Silindir kapasitesi | 10 KG |
| A / C yıkama | Evet |
| G.W. | 101KGS |