| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Silindir kapasitesi | 10 KG |
| Şarj hızı | 800g / dakika |
| Giriş gücü | 700w |
| Kapak | Manuel |
| Giriş gücü | 700W |
|---|---|
| Kurtarma hızı | 250 g / dakika |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| pompa | 1.8CFM |
| Silindir kapasitesi | 10 bin g |
| Giriş gücü | 700W |
|---|---|
| Kurtarma hızı | 250 g / dakika |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| pompa | 1.8CFM |
| Silindir kapasitesi | 10 bin g |
| Renk | Gri |
|---|---|
| soğutucu tipi | R134a |
| Geri Dönüşüm Oranı | %95 |
| Temizlik | HAYIR |
| Güç kaynağı | AC 220V ± %10 , 50 / 60 Hz |
| Renk | OEM |
|---|---|
| Soğutucu | R1234Yf |
| Araç uyumlu | Benzinli/Dizel araba, elektrikli araba, hibrit araba |
| Güç kaynağı | 220VAC, 50Hz |
| Güç tüketimi | 1200W |
| İsim | Araba Soğutucu Kurtarma Makinesi |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Kurtarma hızı | 250g/dak |
| Şarj hızı | 800g/dak |
| Renk | Kırmızı |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüle | Blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Giriş gücü | 800W |
|---|---|
| Kurtarma hızı | 400g / dk |
| Ücretsiz hız | 1000 g / dak |
| pompa | 6CFM |
| Silindir kapasitesi | 15kgs |
| Fan ve kondansatör | Evet |
|---|---|
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Silindir kapasitesi (KG) | 10 kg |
| Kurtar, vakumla, şarj et | Evet |
| Tam otomatik | Evet |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |