| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Renk | Kırmızı |
| Vakum pompası | 2L/sn |
| Güç | 220V, 50HZ |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal +ABS |
| Renk | kırmızı |
| Vakum pompası | 2L/s |
| Güç | 220V, 50Hz |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| makine rengi | Gri |
| Soğutucu | 134a |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*710*1240mm |
| Renk | Gri veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| soğutucu tipi | R134a |
| Geri Dönüşüm Oranı | %95 |
| Güç | 220V |
| Ölçek doğruluğu | 10g |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Karton Kutuda |
| Vakumlama hızı | 4 L / S |
| Görüntüle | Blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Başvuru sahibi | Hibrit ve elektrikli araç uyumlu |
|---|---|
| renk tonu | Gri |
| Kurtarma | %65'ten fazla |
| görüntüler | 7 dişli ekran |
| Kapasite | 18 kilogrand |
| Soğutucu | R134a |
|---|---|
| Vakum Hızı | 5.4m3/saat |
| Kurtarma verimliliği | %95 |
| Silindir kapasitesi | 18 KG |
| Pompa yağının ömrü | 10 saat |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Hava kompresörü | 3 / 8HP |
| soğutucu | R134a |
| Şart | Yeni |
| Fan ve kondansatör | Evet |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| makine boyutları | 74*64*124cm |
| Tank kapasitesi | 10kg |