| Giriş gücü | 1200W |
|---|---|
| Şarj yeteneği | 800g / dakika |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
| Vakum yeteneği | 5,4 m3 / saat |
| Tam otomatik | Evet |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Hizmet | 2 milyon |
| Pompa yağının ömrü | 10 saat |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| makine rengi | Kırmızı |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| makine rengi | Gri |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Rengi | Gri |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Makine Rengi | Gri |
| Renk | Mavi kırmızı |
|---|---|
| Logo | ipek baskı |
| Türü | Kurtarma Birimi |
| Giriş gücü | 700W |
| pompa | 1.8 CFM |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Hava kompresörü | 3/8HP |
| Soğutucu | R134a |
| Şart | Yeni |
| Fan ve kondansatör | Evet |
| Renk | Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Güç | 700 Watt |
| şarj yeteneği | 800g/dak |
| Soğutucu | R134A |
| Boyut | 70*61*130 cm |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Kuru Filtre Yeteneği | 80kg |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Renk | Gümüş |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| makine rengi | Gri |