| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Arabalar |
| Dolap Modu | Metal + PE |
| Fonksiyonlar | Şarj edin , kurtarma , geri dönüşüm , yıkama |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Giriş gücü | 750W |
| İçin uygun | Arabalar |
| Dolap Modu | Metal + PE |
| Vakum yeteneği | 5,4 m³ / saat |
| Güç kaynağı | 220 V.50Hz / 110V |
|---|---|
| İçin uygun | Arabalar |
| Makina ağırlığı | 86 KG |
| boyutlar | 670x640x1300 mm |
| Kurtarma yeteneği | 300g / dakika |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Tam otomatik | + vakum + kurtarma sağlayan |
| Tekerlek freni | Evet |
| Görüntülemek | 5" TFT Renkli |
|---|---|
| soğutucu tipi | R134a |
| uyumlu için | Araba |
| klima yıkama | Destek |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Görüntülemek | 5" TFT Renkli |
|---|---|
| soğutucu tipi | R134a |
| uyumlu için | Araba |
| klima yıkama | Destek |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Voltaj | AC220V |
| uyumlu | Motor |
| Vakum pompası | 4.5CFM,5Pa |
| Tip | Soğutucu, Tam otomatik |
| Renk | OEM |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R134a freon |
| silindir | 10kg |
| Güç | 220V |
| Ölçek doğruluğu | 10g |