| Operasyon | Otomatik |
|---|---|
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| pompa | 1.8 CFM |
| Operasyon | Otomatik |
|---|---|
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| pompa | 1.8 CFM |
| Operasyon | Otomatik |
|---|---|
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| pompa | 1.8 CFM |
| Operasyon | Otomatik |
|---|---|
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| pompa | 1.8 CFM |
| tip | Soğutucu |
|---|---|
| Renk | mavi, gri, kırmızı |
| Uygulama | Klima |
| Voltaj | 110-240V |
| güç | 700w |
| Giriş gücü | 0.75KW |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 Kilogram |
| Makine Boyutları (D*G*Y, mm) | 740*640*1240mm |
| makine rengi | Kırmızı |
| Giriş gücü | 750W |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Silindir kapasitesi | 10kg |
| Makine boyutu (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Giriş gücü | 0.75KW |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| makine rengi | kırmızı |
| Giriş gücü | 750W |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Silindir kapasitesi | 10kg |
| Makine boyutu (D*G*Y, mm) | 740*640*1240mm |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Giriş gücü | 0.75kw |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Silindir kapasitesi | 10kg |
| Ağırlık | 90000g |
| Kurtarma yeteneği | 300g/dak |