| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| İşlevleri | sadece floş |
| Görüntüleme | 5 "LCD Renkli |
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Kızarma süresi | 10 ~ 50 dk |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| Silindir kapasitesi | 10 kg |
| Klima yıkama | Evet |
| GW | 101kg |
| Model numarası | X520 |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -10 ℃ -50 ℃ |
| pompa | 1.8 CFM |
| Kurtarma hızı | 250 g / dakika |
| Uygulama soğutucu | R134a |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Tekerlek freni | Evet |
| Görüntüle | 5 "LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Jant kapağı | Evet |
| İsim | Araba Soğutucu Kurtarma Makinesi |
|---|---|
| soğutucu tipi | R134a |
| Kompres | 3/8HP |
| Şarj doğruluğu | ±10g |
| Görüntülemek | 7 inç dokunmatik ekran |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Arabalar |
| Dolap Modu | Metal + PE |
| Fonksiyonlar | Şarj edin , kurtarma , geri dönüşüm , yıkama |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Arabalar |
| Dolap Modu | Metal + PE |
| Fonksiyonlar | Şarj edin , kurtarma , geri dönüşüm , yıkama |
| Renk | Kırmızı ve Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R134a |
| için uyumlu | Arabalar |
| Kaldırmak | Yağ Çamuru ve Karbon Yatağı |
| Giriş gücü | 1300W |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R134a |
| için uyumlu | Arabalar |
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm + Yıkama |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Voltaj | 220V / 380V |
| İçin uygun | Arabalar |
| Ana bileşenler | Motor, Motor, Pompa |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüştür + Yıkama |