| Giriş gücü | 750W |
|---|---|
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| Şarj hızı | 800g / dakika |
| pompa | 1.8CFM |
| Soğutucu akışkan için uygun | R134a |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Hava kompresörü | 3 / 8HP |
| soğutucu | R134a |
| Şart | Yeni |
| Fan ve kondansatör | Evet |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| makine boyutları | 74*64*124cm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| makine boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Soğutucu | 134a |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*710*1240mm |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Tam otomatik | vakum şarjını geri kazan |
| Otomatik çalışma | Evet |
| Klima yıkama | Evet |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| renk | Mavi |
|---|---|
| Giriş gücü | 750W |
| soğutucu | R134a |
| Demension | 69 * 76 * 138cm |
| Net ağırlık / kilogram) | 90 kg |
| Çalışma voltajı | 220V / Hz |
|---|---|
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -50 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |
| Giriş gücü | 0.75KW |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| makine rengi | Kırmızı & Gri |