| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin uygun | Arabalar |
| Görüntüleme | 5 "LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Giriş gücü | 1200W |
|---|---|
| Şarj yeteneği | 800g / dakika |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
| Vakum yeteneği | 5,4 m3 / saat |
| Tam otomatik | Evet |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
|---|---|
| Görüntüleme | 5 "LCD Renkli |
| Yağ enjeksiyonu | Otomatik |
| Silindir kapasitesi (KG) | 15kgs |
| Paket boyutu | 860 * 710 * 1470mm |
| Renk | KIRMIZI |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Arabalar / Mini Otobüsler |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
| İşlevleri | geri dönüşüm |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
|---|---|
| Güç | 220V ±% 10, 50 / 60Hz |
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Çalışma modu | Otomatik |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | x570 ac kurtarma makinesi |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R134a |
| Servis Hortumu | 2 milyon |
| Silindir kapasitesi | 18kg |
| soğutucu verimliliği | >%95 |
| İsim | x570 ac kurtarma makinesi |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R134a |
| Kompres | 3/8HP |
| Şarj doğruluğu | ±10g |
| Görüntülemek | 7 inç Dokunmatik ekran |
| soğutucu tipi | R134a |
|---|---|
| uyumlu için | Araba |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| klima yıkama | EVET |
| Renk | Kırmızı veya Gri |