| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Ürün adı | Soğutucu Geri Kazanım Makinesi |
| Pompa | 1.8 CFM |
| Soğutucu | R134a |
| Kurtarma hızı | 300g/dak |
| İsim | Araba Soğutucu Kurtarma Makinesi |
|---|---|
| Kurtarma hızı | 250g/dak |
| Şarj hızı | 800g/dak |
| Renk | Kırmızı |
| Net ağırlığı | 80KG |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
|---|---|
| İçin compatiable | Araba |
| Büyük göstergesi | Evet |
| Görüntüleme | 4.3 "TFT Renkli |
| Tekerlek freni | Evet |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
|---|---|
| İçin compatiable | Arabalar |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
| Görüntüleme | 4.3 "TFT Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Renk | Kırmızı / mavi |
|---|---|
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Kurtarma hızı | 600 g / dakika |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| Ücretsiz hız | 1200 g / dak |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
|---|---|
| İçin compatiable | Araba |
| Operasyon | Otomatik |
| Görüntüleme | 4.3 "TFT Renkli |
| Hukuki | 69 * 76 * 138cm |
| renk | gri |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Arabalar |
| Görüntüle | 5 "LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
|---|---|
| İçin compatiable | Araba |
| Operasyon | Otomatik |
| İşlevleri | geri dönüşüm |
| Vakum yeteneği | 5.4m³ / h |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R134a |
| için uyumlu | Arabalar |
| Görüntülemek | 5" LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Türü | Soğutucu akışkan Kurtarma Makinası |
|---|---|
| Model NO | X520 |
| Kurtarma hızı | 250 g / dakika |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Güç | 700W |