| Türü | Soğutucu akışkan Kurtarma Makinası |
|---|---|
| Model NO | X520 |
| Kurtarma hızı | 250 g / dakika |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Güç | 700W |
| tip | Soğutucu Geri Kazanım Makinesi |
|---|---|
| model numarası | X520 |
| Kurtarma hızı | 250 g / dakika |
| Şarj hızı | 800g / dakika |
| güç | 700w |
| Giriş gücü | 750W |
|---|---|
| Kurtarma hızı | 300g/dak |
| Şarj hızı | 800g/dak |
| Voltaj | 220V |
| Silindir kapasitesi | 10kg |
| Tekerlek freni / jant kapağı | Evet |
|---|---|
| Fan ve kondansatör | Evet |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | tuş takımı |
| Tam otomatik (kurtarma + vakum + şarj) | Evet |
| Renk | kırmızı |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R134a |
| için uyumlu | Arabalar / Mini Otobüsler |
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Fonksiyonlar | geri dönüşüm |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Dolap Modu | Metal + ABS |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm |
| Görüntülemek | 5" TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu Tipi | R134A |
| için uyumlu | Araba |
| A/C yıkama | Evet |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Veritabanı ve düzenlenebilir veritabanı | Evet |
|---|---|
| Dahili Yazıcı | Evet |
| Görüntüle | 5 "LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | Otomatik |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Renk | Kırmızı |
| Vakum Hızı | 5.4m3/saat |
| Güç | 220V, 50HZ |