| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları | 74*64*124cm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| makine boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Tam otomatik | + vakum + kurtarma sağlayan |
| Tekerlek freni | Evet |
| soğutma sıvısı | R134a |
|---|---|
| Operasyon | Otomatik |
| Giriş gücü | 750W |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal +ABS |
| Kuru filtre yeteneği | 80kg |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Renk | Gümüş |
| Renk | Mavi, yeşil, kırmızı, gri |
|---|---|
| Giriş gücü | 700W |
| Paket boyutu | 700 * 610 * 1300 |
| GERİ KAZANIM HIZI | 250 g / dakika |
| Uygulama soğutucu | R134a |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Büyük ölçü | Evet |
| Fan ve kondansatör | Evet |
| Güç | 220V ±% 10, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Çalışma modu | Otomatik |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Görüntüleme | 5 "TFT Renkli |
| FWheel fren / jant kapağı | Evet |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
|---|---|
| Güç | 220V ±% 10, 50 / 60Hz |
| Tekerlek freni / jant kapağı | Evet |
| Ortam sıcaklığı | -10 ℃ -50 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |