| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Kuru Filtre Yeteneği | 80kg |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Renk | Gümüş |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Makine Rengi | Gri |
| Giriş gücü | 0.75kw |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Makine Rengi | Kırmızı |
| Kurtarma hızı | 250 g / dak |
|---|---|
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 110V / 220v |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
|---|---|
| İçin Uyumlu | Arabalar |
| Dolap Modu | Metal + ABS |
| Görüntüleme | 4.3 "TFT Renkli |
| Ambalaj Boyutları (G * D * Y) mm | * 760 * 1380 690 |
| Veritabanı ve düzenlenebilir veritabanı | Evet |
|---|---|
| Renk | Kırmızı / Özelleştirme |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | Otomatik |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
|---|---|
| İçin Uyumlu | Arabalar |
| Dolap Modu | Metal + ABS |
| Görüntüleme | 4.3 "TFT Renkli |
| Ambalaj Boyutları (G * D * Y) mm | * 760 * 1380 690 |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
|---|---|
| İçin Uyumlu | Arabalar |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
| Görüntüleme | 4.3 "TFT Renkli |
| Paketleme Ebadı (G * D * Y) mm | * 760 * 1380 690 |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
|---|---|
| İçin Uyumlu | Arabalar |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
| Görüntüleme | 4.3 "TFT Renkli |
| Paketleme Ebadı (G * D * Y) mm | * 760 * 1380 690 |