| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | araba |
| Klima yıkama | Evet |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | araba |
| Klima yıkama | Evet |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Yıkama süresi | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| pompa | 1.8CFM |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | Klavye |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Soğutucu | 1234yf |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18kg |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Soğutucu | 1234yf |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18kg |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| renk | Kırmızı |
|---|---|
| Giriş gücü | 750W |
| Kurtarma yeteneği | 300g / dakika |
| Şarj yeteneği | 800g / dakika |
| Vakum yeteneği | 5,4 m³ / saat |
| Kurtarma hızı | 250 g / dk |
|---|---|
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 110V / 220v |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Tam otomatik | + vakum + kurtarma sağlayan |
| Tekerlek freni | Evet |