| Tekerlek freni / jant kapağı | Evet |
|---|---|
| Fan ve kondansatör | Evet |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | tuş takımı |
| Tam otomatik (kurtarma + vakum + şarj) | Evet |
| Kurtarma hızı | 250 g / dk |
|---|---|
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 110V / 220v |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| servis hortumu | 2m |
| Geri Dönüşüm Oranı | %95 |
| Güç | 220V,50Hz |
| Vakum Hızı | 60L/dak |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Rengi | Gri |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Giriş gücü | 750W |
| soğutucu | R134a |
| Otomatik çalışma | Evet |
| Fan ve kondansatör | Evet |
| Fan ve kondansatör | Evet |
|---|---|
| Silindir kapasitesi (KG) | 10kgs |
| Giriş gücü | 1200W |
| Klima yıkama | Evet |
| Yağ enjeksiyonu | tuş takımı |
| Fan ve kondansatör | Evet |
|---|---|
| Silindir kapasitesi (KG) | 10kgs |
| Giriş gücü | 1200W |
| A / C yıkama | Evet |
| Yağ enjeksiyonu | tuş takımı |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüle | Blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |