| soğutma sıvısı | R134a |
|---|---|
| Operasyon | Otomatik |
| Giriş gücü | 750W |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Giriş gücü | 1200W |
|---|---|
| Şarj yeteneği | 800g / dakika |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
| Vakum yeteneği | 5,4 m3 / saat |
| Tam otomatik | Evet |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Kuru Filtre Yeteneği | 80kg |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Renk | Gümüş |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal +ABS |
| Kuru filtre yeteneği | 80kg |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Renk | Gümüş |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Makine Rengi | Gri |
| Kurtarma hızı | 250 g / dak |
|---|---|
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 110V / 220v |
| Renk | Mavi, yeşil, kırmızı, gri |
|---|---|
| Giriş gücü | 700W |
| Paket boyutu | 700 * 610 * 1300 |
| GERİ KAZANIM HIZI | 250 g / dakika |
| Uygulama soğutucu | R134a |
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
|---|---|
| Görüntüleme | 5 "LCD Renkli |
| Yağ enjeksiyonu | Otomatik |
| Silindir kapasitesi (KG) | 15kgs |
| Paket boyutu | 860 * 710 * 1470mm |
| Veritabanı ve düzenlenebilir veritabanı | Evet |
|---|---|
| Renk | Kırmızı / Özelleştirme |
| Kabine Modu | Metal + ABS |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | Otomatik |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin uygun | Arabalar |
| Görüntüleme | 5 "LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |