| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları | 74*64*124cm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| makine boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Giriş gücü | 0.75kw |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Makine Rengi | Kırmızı |
| Model numarası | X530 |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| Renk | Kırmızı mavi |
| Giriş gücü | 750W |
| Ortam sıcaklığı | -10 ℃ -50 ℃ |
| Giriş gücü | 800W |
|---|---|
| Kurtarma hızı | 400g / dk |
| Ücretsiz hız | 1000 g / dak |
| pompa | 6CFM |
| Silindir kapasitesi | 15kgs |
| Veritabanı ve düzenlenebilir veritabanı | Evet |
|---|---|
| Dahili Yazıcı | Evet |
| Görüntüleme | 5 "LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | Otomatik |
| Güç | 220V ±% 10, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Çalışma modu | Otomatik |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Görüntüleme | 5 "TFT Renkli |
| FWheel fren / jant kapağı | Evet |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Güç | 220V ±% 10, 50 / 60Hz |
|---|---|
| Çalışma modu | Otomatik |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Görüntüleme | 5 "TFT Renkli |
| FWheel fren / jant kapağı | Evet |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Görüntüleme | blacklit |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |