| Soğutucu | 1234yf |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18kg |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| Giriş gücü | 1200W |
| Klima yıkama | Evet |
| Yağ enjeksiyonu | Klavye |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Güç | 700W |
| şarj yeteneği | 800 gr/dk |
| Gaz | R134a |
| Hukuki | 70 * 61 * 130 cm |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Hizmet | 2 milyon |
| Pompa yağının ömrü | 10 saat |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| makine rengi | Kırmızı |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Rengi | Gri |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Veritabanı ve düzenlenebilir veritabanı | Evet |
|---|---|
| Dahili Yazıcı | Evet |
| Görüntüleme | 5 "LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | Otomatik |
| Giriş gücü | 1200W |
|---|---|
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
| Kurtar, vakumla, şarj et | Evet |
| Tam otomatik | Evet |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
|---|---|
| Güç | 220V ±% 10, 50 / 60Hz |
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Hukuki | 69 * 76 * 138cm |
| Net Ağırlık (kg) | 90 kg |
| Renk | Özelleştirme |
|---|---|
| Tam otomatik | vakum şarjını geri kazanın |
| Otomatik çalışma | Evet |
| Giriş gücü | 1200W |
| Brüt ağırlık | 88 KGS |
| Kurtarma hızı | 250 g / dk |
|---|---|
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Silindir kapasitesi | 10kgs |
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 110V / 220v |