| Yıkama süresi | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| pompa | 1.8CFM |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | Klavye |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Renk | Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Güç | 700 Watt |
| şarj yeteneği | 800g/dak |
| Soğutucu | R134A |
| Boyut | 70*61*130 cm |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal + ABS |
| Kuru Filtre Yeteneği | 80kg |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Renk | Gümüş |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| makine rengi | Gri |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Makine Rengi | Gri |
| Giriş gücü | 750W |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Silindir kapasitesi | 10kg |
| Makine boyutu (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Giriş gücü | 0.75kw |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Makine Rengi | Kırmızı |
| renk | Kırmızı |
|---|---|
| Giriş gücü | 750W |
| Kurtarma yeteneği | 300g / dakika |
| Şarj yeteneği | 800g / dakika |
| Vakum yeteneği | 5,4 m³ / saat |
| Soğutucu | 1234yf |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18kg |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Soğutucu | R744(CO2) |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18kg |
| Makine Rengi | Koyu gri |