| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 Kilogram |
| Makine boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları | 74*64*124cm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Giriş gücü | 0.75kw |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 74*64*124cm |
| Makine Rengi | Kırmızı & Gri |
| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| makine boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Gerilim | 110V / 220v |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, gri, yeşil |
| Net ağırlık | 80 KG |
| Brüt ağırlık | 86 KG |
| Paket boyutu | 610 * 710 * 1300 |
| çalışma voltajı | 220V/HZ |
|---|---|
| Silindir kapasitesi | 10kg |
| Şarj hızı | 800g/dak |
| Çalışma sıcaklığı | -10℃-50 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |
| Model numarası | X530 |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| Renk | Kırmızı mavi |
| Giriş gücü | 750W |
| Ortam sıcaklığı | -10 ℃ -50 ℃ |
| soğutma sıvısı | R134a |
|---|---|
| Operasyon | Otomatik |
| Giriş gücü | 750W |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| Ücretsiz hız | 800 gr/dk |
| Görüntülemek | LCD |
|---|---|
| Kabin Modu | Metal +ABS |
| Kuru filtre yeteneği | 80kg |
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Renk | Gümüş |