| Model numarası | X530 |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| Renk | Kırmızı mavi |
| Giriş gücü | 750W |
| Ortam sıcaklığı | -10 ℃ -50 ℃ |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| Giriş gücü | 1200W |
| Klima yıkama | Evet |
| Yağ enjeksiyonu | Klavye |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba, Otobüs ve Kamyon |
| Tam otomatik | + vakum + kurtarma sağlayan |
| Tekerlek freni | Evet |
| Renk | Kırmızı / Mavi / Özelleştirme |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| İçin compatiable | Araba |
| Kızarma süresi | 10 ~ 50 dk |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| Vakum pompası | 120L/dak |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Rengi | Gri |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Veritabanı ve düzenlenebilir veritabanı | Evet |
|---|---|
| Dahili Yazıcı | Evet |
| Görüntüleme | 5 "LCD Renkli |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | Otomatik |
| Fan ve kondansatör | Evet |
|---|---|
| Silindir kapasitesi (KG) | 10kgs |
| Giriş gücü | 1200W |
| Klima yıkama | Evet |
| Yağ enjeksiyonu | tuş takımı |
| Fan ve kondansatör | Evet |
|---|---|
| Silindir kapasitesi (KG) | 10kgs |
| Giriş gücü | 1200W |
| A / C yıkama | Evet |
| Yağ enjeksiyonu | tuş takımı |
| Görüntüle | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu Akışkan Tipi | R134a |
| İçin uygun | araba |
| Klima yıkama | Evet |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Soğutucu Tipi | R134A |
|---|---|
| için uyumlu | Araba |
| A/C yıkama | Evet |
| Fonksiyonlar | Geri Dönüşüm ve Yıkama |
| Renk | kırmızı veya gri |