| Kompresör | 3/8 HP |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları | 740*640*1240mm |
| Tank kapasitesi | 10kg |
| Giriş gücü | 0.75KW |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| makine rengi | Kırmızı & Gri |
| Giriş gücü | 0.75KW |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 10 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| makine rengi | Kırmızı & Gri |
| Soğutucu | 134a |
|---|---|
| Vakum pompası | 120L/dak |
| Gerilim | 220V/50HZ |
| Silindir kapasitesi | 18 kilo |
| Makine Boyutları (D*W*H, mm) | 740*710*1240mm |
| renk | Özelleştirme |
|---|---|
| Tam otomatik | vakum şarjını geri kazan |
| Otomatik çalışma | Evet |
| Giriş gücü | 1200W |
| Brüt ağırlık | 88 KGS |
| Renk | KIRMIZI |
|---|---|
| Giriş gücü | 750W |
| Kurtarma yeteneği | 300g / dakika |
| Şarj yeteneği | 800 gr/dk |
| Vakum yeteneği | 5.4m³ / h |
| Renk | KIRMIZI |
|---|---|
| Giriş gücü | 750W |
| Kurtarma yeteneği | 300g / dakika |
| Şarj yeteneği | 800 gr/dk |
| Vakum yeteneği | 5.4m³ / h |
| Renk | KIRMIZI |
|---|---|
| Giriş gücü | 750W |
| Kurtarma yeteneği | 300g / dakika |
| Şarj yeteneği | 800 gr/dk |
| Vakum yeteneği | 5.4m³ / h |
| Görüntüleme | 5 "TFT Renkli |
|---|---|
| Soğutucu akışkan tipi | R134a |
| Yağ tahliyesi | Otomatik |
| Yağ enjeksiyonu | tuş takımı |
| Kurtarma hızı | 300g / dakika |
| renk | Özelleştirme |
|---|---|
| Tam otomatik | vakum şarjını geri kazan |
| Otomatik çalışma | Evet |
| Giriş gücü | 1200W |
| Brüt ağırlık | 88 KGS |